Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zespół

Izabela Boguszewska Właścicielka Instytutu

Dyplomowana kosmetyczka z 15-letnim doświadczeniem.
W 2008 r. stworzyła swój własny salon, który prawie 10 lat istniał w centrum Chorzowa,
a w lipcu 2018 został przeniesiony do Katowic.
W Instytucie wykonuje większość zabiegów, ale ma dobrą rękę do tak zwanych trudnych przypadków. Dzięki swojemu doświadczeniu poznała potrzeby cer problematycznych i skutecznie radzi sobie z trądzikiem, bliznami i zmarszczkami. Jest znawczynią w leczeniu ciężkich przypadków wrastających paznokci. Specjalizuje się w peelingach medycznych, mikronakłuwaniach oraz zabiegach z użyciem kwasów hialuronowych. Od lat wykonuje również makijaż permanentny. Swoją technikę szkoliła u Renaty Griger, Joanny Ogrodnik, Angeliki Bachowskiej, Brodway Beauty a także u Aleksandry Wąski.
Perfekcjonistka, optymistka i dobry duch Instytutu.
Prywatnie mama, fanka zdrowego jedzenia a w wolnej chwili lubi podróżować.

Sabina

Technik usług kosmetycznych, w zawodzie pracuje od 11 lat.
Z pasją wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy (w tym przynoszące świetne efekty zabiegi Bloomea). Jest u nas specjalistką od stylizacji rzęs i oprawy łuku brwiowego, a także pielęgnacji dłoni i stóp (lub po prostu: manicure i pedicure). Profesjonalnie wykonuje masaż całego ciała, a depilacja pastą cukrową to dla niej drobnostka. Wystarczy oddać się w jej ręce, by poczuć się fantastycznie we własnej skórze.
Prywatnie mama dorastającej nastolatki, kocha dobrą muzykę i taniec. Otwarta i ciepła.
W naszym Instytucie przywita Was zawsze z uśmiechem na twarzy.

Jana

Stylistka paznokci, podolog. Z zamiłowaniem tworzy cuda na paznokciach. W zawodzie pracuje od 10 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała za granicą i stale się dokształca. Prywatnie artystyczna dusza, uwielbia malować.