Oferta

Wszystkie dobrze wiemy, że śnieg czy deszcz mogą zrujnować nawet najbardziej pieczołowicie wykonany makijaż. Jeszcze gorzej sprawa wygląda w chwilach wzruszenia. Bardzo silny specjalistyczny klej wykorzystywany podczas zabiegów po utwardzeniu jest odporny na wodę, więc możemy pływać, skakać w deszczu po kałużach i płakać (ale tylko ze szczęścia!) bez obaw o wygląd naszych rzęs - będą zawsze nienaganne.

Wykorzystując nowoczesne metody oraz odpowiednio dobierając grubość, skręt i długość rzęs doklejanych w stosunku do rzęs naturalnych jesteśmy w stanie osiągnąć różne efekty końcowe. Poza standardowym wydłużeniem, pogrubieniem i zagęszczeniem możemy uzyskać efekt "otwartego oka", "kociego oka", efekt "lalki", efekt Kim Kardashian, oraz wizualne podnieść opadającą powiekę. Piękne rzęsy poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Dzięki nim mimo zmęczenia wyglądamy na wypoczęte i nie musimy się martwić o rozmazany tusz.

Przedłużone rzęsy to niesamowita wygoda i inwestycja w swój komfort. Spróbuj sama a przekonasz się, że ta niewielka zmiana pozytywnie wpłynie na jakość Twojego życia.

Wygoda i oszczędność czasu

Przedłużone i zagęszczone rzęsy nie wymagają dodatkowego malowania tuszem czy podkręcania. Wystarczy przeczesać je szczoteczką by wyglądały pięknie. To właśnie powód, dla którego klientki pytane o największą zaletę tego zabiegu odpowiadają: WYGODA! Zyskujesz kilka cennych minut rano do tej pory wykorzystywanych na malowanie rzęs. Koniec z odbijającymi się rzęsami na powiekach, czy rozmazanym tuszem. Co więcej, wiele osób po zabiegu stylizacji rzęs jest tak zadowolona z efektu końcowego, że rezygnuje również z makijażu powiek.

 

 

 

Zasady pielęgnacji rzęs po zabiegu przedłużania

 

 do 48h po aplikacji należy:

-Unikać nadmiernego pocierania

-Unikać narażania rzęs na działanie wody ( basen,kąpiel) ,pary wodnej( sauna, ciepła ( solarium)

- Nie stosować żadnych kosmetyków w okolicę oczu

- Przeczesywać rzęsy rano i wieczorem specjalną szczoteczką od nas

-Unikać zabiegów na twarz

- Spać na plecach jeśli to możliwe

 

po upływie 48h po aplikacji należy:

- Zachować ostrożność podczas usuwania makijażu i stosować preparat polecany przez nas do mycia rzęs w celu zachowania odpowiedniej higieny

- Unikać stosowania w okolicach oczu płatków kosmetycznych, waty i innych materiałów zawierających włókna

-Unikać stosowania tłustych kosmetyków w okolice rzęs

-Unikać nadmiernego pocierania

plik

 

będzin, bytom, chorzów, dąbrowa górnicza, gliwice, jastrzębie zdrój, jaworzno, katowice, mikołów, mysłowice, piekary śląskie, ruda śląska, rybnik, siemianowice śląskie, sosnowiec, świętochłowice, tarnowskie góry, tychy, wodzisław śląski, zabrze, zawiercie, żory, żywiec
Copyright © Prestige 2008 / Wykonanie: CADDO.pl