Oferta

Juvederm Volbella

Najnowszy preparat służący do wypełnianie drobnych zmarszczek, "doliny łez" oraz do powiększania i modelowania ust!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszy preparat służący do wypełnianie drobnych zmarszczek, plik"doliny" łez oraz do powiększania i modelowania ust JUVÉDERM® VOLBELLA firmy ALLERGAN. W produkcie tym zastosowano opatentowaną technologię VYCROSS - kwas hialuronowy następnej generacji. Produkt został opracowany tak aby zapewnić mniejszy obrzęk i optymalny czas działania przy zastosowaniu gładkiego żelu bez cząstek w celu uzyskania naturalnego wyglądu i wrażenia.

Bezpieczny preparat, spektakularne efekty !
JUVÉDERM® VOLBELLA to najnowszy preparat wyprodukowany i opatentowany przez firmę ALLERGAN, którego premiera miała miejsce na ostatnim Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przeznaczony jest do podawania w usta, oczy i ich okolice. Jej innowacyjne działanie polega przede wszystkim na zapewnieniu mniejszego obrzęku po zabiegu i zapewnieniu naturalnego i długotrwałego efektu.

Co to jest JUVÉDERM® VOLBELLA i w jakim celu się ją stosuje ?
To najnowszy produkt z serii wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w zabiegach stawiających za cel, nie tylko przywrócenie im naturalnej objętości, ale również zarysowania ich kształtu, wygładzenia pionowych linii warg i zagłębień w kącikach. Jednocześnie JUVÉDERM® VOLBELLA, niweluje tzw. linie marionetki, biegnące od kącików ust do podbródka. Preparat JUVÉDERM® VOLBELLA rewelacyjne efekty uzyskuje również podczas zabiegów wypełniania "doliny łez" oraz drobnych zmarszczek.

Jak to działa ?
Najistotniejszym jej składnikiem jest naturalnie pozyskiwany kwas hialuronowy, który pomaga skórze utrzymać objętość i elastyczność. Jego nowa formuła minimalizuje obrzęk, dzięki czemu zaraz po zabiegu usta wyglądają naturalnie i bez przeszkód można powrócić do codziennych czynności. Dodatkowo zawarta w preparacie lidokaina, zapewnia bezbolesny przebieg zabiegu.

EFEKTY UTRZYMUJĄ SIĘ AŻ DO 12 MIESIĘCY !!!

                plik

będzin, bytom, chorzów, dąbrowa górnicza, gliwice, jastrzębie zdrój, jaworzno, katowice, mikołów, mysłowice, piekary śląskie, ruda śląska, rybnik, siemianowice śląskie, sosnowiec, świętochłowice, tarnowskie góry, tychy, wodzisław śląski, zabrze, zawiercie, żory, żywiec
Copyright © Prestige 2008 / Wykonanie: CADDO.pl